EGE DERBİSİNE DAVETLİSİNİZ

Yalıkavak’ta yaşayan kızlarla kurulan ve kurulduğu günden itibaren hentbol sahalarında frtınalar estiren Bodrum’un gururu, Yalıkavak Spor Kulübü Hentbolcuları, önümüzdeki maçlarında taraftarlarını destek olmaya çağırıyor.

Geçtiğimiz sene aldıkları başarılı maçlarla Bodrum’un Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar Süper Lig temsilcisi olan Yalıkavak Spor Kulübü, THF Kadınlar Süper Ligi 10. Hafta karşılaşmaları kapsamında 8 Aralık tarihinde İzmir Celal Atik Spor Salonu’nda İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK ile karşılaşacak.

Davet ile ilgili bir açıklama yapan Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen, şunları söyledi;

“Son haftalarda yaptığımız üç karşılaşmanın üçü de ligin en iyileri ile gerçekleşti. Rakiplerimiz süper ligde hem deneyimli hem de güçlü oyunculardan oluşuyor. Bizim ilk senemiz olması dolayısıyla her maçta başarı gösteremememiz normal diye düşünüyorum. Amacımız bu yılı ligde deneyim kazanarak tamamlayıp, Türkiye Kupası’nda yapabileceğimizin en iyisini yapmak. Takımımız gayet iyi. Öyle deneyimli ve güçlü oyunculara karşı verdikleri mücadele gerçekten takdire şayan. Önümüzde İzmir BŞB GSK ve Ardeşen GSK ile oynayacağımız maçlarımız var. Bizim için önemli ve kazanmayı arzuladığımız maçlar. Bu nedenle Süper Lig Ege Derbisi olan ve bizim için önem arz eden İzmir BŞB GSK maçımızda taraftarlarımızı da yanımızda görmek bize güç verecektir.”