DENİZİN KIZLARI DANİMARKALI RAKİBİ İLE BODRUM’DA KARŞILAŞACAK

Bölgede yaşayan gençlerin spora yönlendirilmesini sağlamak amacıyla 1987 yılında kurulan Yalıkavak Spor Kulübü’nün Hentbol Kadın Takımı,  hedeflerine adım adım yaklaşıyor.

Denizin Kızları olarak da nam salan ve kuruldukları günden itibaren hedeflerinin Avrupa Kupalarında Türkiye’yi temsil etmek olduğunu ısrarla dile getiren Bodrum’un güçlü temsilcisi, Yalıkavak Spor Kadın Hentbol Takımı’nın, Avrupa kupalarındaki karşılaşması kendi evinde Danimarka ile oynanacak.

Europe Handball Federation (EHF) Kadınlar Avrupa Ligi 2022-2023 Sezonu 2. Eleme turu maçları kapsamında mücadelesine başlayacak olan Denizin Kızları, 9 Ekim’de Danimarka’dan güçlü rakibi Nykøbing Falster HK. ile Bodrum’da karşılaşacak. Maçın rövanşı için 16 Ekim’de rakip sahada mücadele verecek olan Denizin Kızları, kendi evinde oynayacağı mücadelede tüm Bodrumlu sporseverleri kendilerine destek olmaya çağırıyor.

9 Ekim Saat 17.00’de Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda Yalıkavak Spor Kulübü ve Nykøbing Falster HK arasında gerçekleşecek olan bu büyük mücadeleye tüm sporseverler davetlidir.